- O NÁS -


Dosti dlouho jsem zvažovala, zda si mám pronajmout nějaký penzion v centru Harrachova, díky čemuž by naši hosté mohli být přímo v centru všeho toho horského dění...

Jelikož se však zaměřuji převážně na ubytování rodin s dětmi, skupinové a firemní volnočasové akce, zvítězil ve mě vrozený "pud matky".

Tam dole, ve městě, jezdí auto za autem a takřka neustále s tam proplétají téměř nekonečné davy lidí a já osobně si dost dobře nedovedu představit, že bych tam byla ubytovaná a nemohla
s klidem pustit děti ven, aby se v zimě vyřádili na bobech, nebo sáňkách a nebo si užily při koulovačce. V létě je tu pak k dispozici obrovská zahrada.

U nás se nemusíte bát, pustit vaše děti samotné ven a mít tak chvilku pro sebe a nebo si s klidem odpočinout.

Penzion má velikou zahradu a kolem ní se rozprostírá nejvýše položené golfové hřiště v Čechách. Hřiště samo o sobě je ve své podstatě taková malá oáza klidu.

Není to žádný masový golf resort, kde je provoz "jak na Václaváku", ba naopak!

Je to místo přímo vyzývající k rodinné rekreaci a provozování rodinného sportu. Jedná se totiž o jediné golfové hřiště v Krkonoších, které je zařazeno do programu FAMILY COURSES
(zkrácené odpaly umožní nejmenším golfistům stát se rovnocennými protihráči rodičů)
a další jeho přednostní, která je zárukou klidu a hráčské pohody je to, že má řízenou prostupnost, díky níž je jeho průchodnost omezená ne maximálně 7 skupin hráčů.

Zkrátka a prostě se to má tak, že se tu nikde nepromenádují nekonečné zástupy lidí a neprojíždějí tu ohromné spousty aut a přesto máme veškerý komfort který poskytuje centrum Harrachova, doslova a do písmene takřka na dosah ruky.

Proto jsem se rozhodla pro toto krásné poklidné místo s dobrou dopravní dostupností, které dovedou ocenit jak mladé rodiny s dětmi, tak i velké množství aktivních seniorů. 

Spolu s příjemnou rodinnou atmosférou která tu u nás panuje je to jeden z mnoha důvodů,
proč se k nám většina hostů pravidelně vrací.


U nás si mohou všichni splnit své sny! Jsme malá oáza klidu v centru turistického ráje.

Přijeďte se podívat, jak se žije na Mýtinách

Srdečně váz k nám zvu, Jana


Jedna z mnoha podařených pořádaných akcí s partou lidí z Podbořan,
kteří dovedou rodinnou atmosféru řádně ocenit :-)